Międzynarodowy Instytut
Marketingu Mobilnego

Międzynarodowy Instytut Marketingu Mobilnego

Wyjątkowy kierunek, program dla absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, którzy w większości rozpoczęli karierę zawodową i chcą poszerzyć kompetencje, wiedzę, zwiększając swoją atrakcyjność na rynku pracy.

Prestiż uczelni nie tylko w Polsce ale również za granicą, to niewątpliwie wyjątkowy atrybut. Kierunek ten, cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest niedostępny w konkurencyjnych polskich uczelniach.

Zajęcia odbywają się w weekendy w formie dwudniowych zjazdów, raz na dwa tygodnie. Uczelnia, jako jedyna w Polsce, gwarantuje nie tylko 10 miesięcy intensywnej nauki, ćwiczeń ale również praktykę, oferowaną jedynie w Instytucie mobile’a.

Ten kierunek to doskonałe połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych zajęć.

Ograniczona liczba miejsc powoduje, że rekrutacja na studia prowadzona jest dwa razy do roku. Uczelnia nie pobiera opłaty rekrutacyjnej, a o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń kandydatów.

Rekrutacja trwa!

Planując pracę w mediach, agencji reklamowej, domu mediowym, wiedza dotycząca obecnych działań rynkowych związanych z reklamą, digital marketingiem to podstawa.

Jakie są rodzaje kampanii, w jaki sposób opracować skuteczną akcję marketingu mobilnego, czego unikać przy planowaniu działań reklamowych. Wszystkie te zagadnienia zostaną szczegółowo omówione na zajęciach w Instytucie.

Serdecznie zapraszamy

Jedyna placówka w Polsce, oferująca unikatowy kierunek studiów, który poszerza kompetencje w najszybciej rozwijającej się branży na świecie- mobile&digital marketingu.

Bezpośrednia komunikacja z klientem, szybkość dotarcia z przekazem i sposób ekspozycji produktu to niezaprzeczalnie atrybuty mobile&digital marketingu.

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ PLACÓWKI EDUKACYJNEJ I ZAGWARANTUJ SOBIE PRZYSZŁOŚĆ

ZOSTAŃ REKINEM DIGITAL MARKETINGU